Srovnání hypoték / Přátelská hypotékaSrovnání hypoték / Přátelská hypotéka
email phone
Srovnání hypoték / Přátelská hypotéka

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank, a. s.

Raiffeisenbank nabízí široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele. Na českém trhu působí již od roku 1993. Klienty obsluhuje v síti 130 poboček a klientských center. Poskytuje rovněž služby specializovaných hypotečních center, osobních, firemních a podnikatelských poradců. Podle celkových aktiv je pátou největší bankou na českém trhu.

Banka se zaměřuje především na náročnější klientelu, která má zájem o vysokou kvalitu služeb, aktivní správu svých financí a profesionální poradenství.

Nabídku kvalitních služeb Raiffeisenbank potvrzuje celá řada získaných ocenění. V loňském roce banka uspěla v sedmém ročníku cen Hospodářských novin a stala se Klientsky nejpřívětivější bankou roku 2015. Velmi dobře si Raiffeisenbank vedla i v hlavní kategorii soutěže Nejlepší banka, kde obsadila třetí místo. Prestižní mezinárodní magazín EMEA Finance v rámci cen Europe Banking Awards vyhlásil Raiffeisenbank nejlepší bankou v České republice za rok 2015.

Vedle obchodních aktivit se banka angažuje rovněž v řadě veřejně prospěšných aktivit, zahrnujících vzdělávání, charitativní i kulturní projekty. Společenská odpovědnost je součástí firemních hodnot, kultury i strategie a stojí na historických základech samotné značky Raiffeisen. Za celkový společensky odpovědný přístup k podnikání získala Raiffeisenbank v roce 2015 bronzový certifikát v rámci ocenění Top odpovědná firma.

Symbolem a tradiční ochrannou známkou skupiny Raiffeisen je architektonický prvek - dvě zkřížené koňské hlavy. Tento znak již po staletí zdobí štíty mnoha budov v Evropě. Je totiž symbolem ochrany rodin shromážděných pod společnou střechou před zlem a životním ohrožením. Přesně to představuje Raiffeisenbank pro své klienty. Je pro ně zárukou jistoty a stability v kombinaci s moderními bankovními produkty a službami.

Majoritním akcionářem banky je rakouská finanční instituce Raiffeisen Bank International AG (RBI). RBI zajišťuje služby firemním a investičním klientům v Rakousku a dále obsluhuje klienty v řadě zemí střední a východní Evropy. Od roku 2005 jsou akcie skupiny kótovány na vídeňské burze.

Skupina Raiffeisen získává pravidelně od prestižních časopisů Euromoney, Global Finance i The Banker ceny pro "Nejlepší banku ve střední a východní Evropě".

Sídlo: Hvězdova 1716/2b, Raiffeisenbank, 140 78 Praha 4

Banky, které porovnáváme

Air BankČeská spořitelnaČSOBEquabankExpobank CZFio bankaHypoteční bankaKomerční bankamBankMoneta Money BankOberbankRaiffeisenbankSberbankUnicredit bankWüstenrot
Copyright © 2016 Přátelská hypotéka