Srovnání hypoték / Přátelská hypotékaSrovnání hypoték / Přátelská hypotéka
email phone
Srovnání hypoték / Přátelská hypotéka

Air Bank

Air Bank

Air Bank a.s.

Air Bank je bankovní instituce, která začala působit na českém trhu v 22. listopadu 2011. Poskytuje finanční služby drobné klientele. Kromě inovativního internetového bankovnictví otevřela vlastní pobočkovou síť.

Moderní nízko nákladová banka, která nabízí běžný účet bez poplatků, spořící účet s rozumným úrokem, spotřebitelské úvěry a refinancování hypotečních úvěrů.
Je součástí finanční skupiny PPF Petra Kellnera. Úzce je propojená s jiným členem této skupiny – úvěrovou skupinou Home Credit. Právě bývalý generální ředitel společnosti Home Credit Erich Čomor se stal prvním generálním ředitelem Air Bank.

Internetové bankovnictví je povedené a nadstandardní stejně jako možnost uzavřít smlouvu plně online (i bez fyzického podpisu papírů u kurýra). Zajímavostí je také možnost výběru hotovosti přes vybrané terminály Sazky, čímž kompenzuje zatím ne moc rozšířenou síť bankomatů.

Sídlo: Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6

Banky, které porovnáváme

Air BankČeská spořitelnaČSOBEquabankExpobank CZFio bankaHypoteční bankaKomerční bankamBankMoneta Money BankOberbankRaiffeisenbankSberbankUnicredit bankWüstenrot
Copyright © 2016 Přátelská hypotéka