Srovnání hypoték / Přátelská hypotékaSrovnání hypoték / Přátelská hypotéka
email phone
Srovnání hypoték / Přátelská hypotéka

Česká spořitelna

Česká spořitelna

Česká spořitelna a.s.

Nejznámější česká banka s bezkonkurenčně nejrozsáhlejší sítí poboček a bankomatů, dcera rakouské Erste.
Kořeny České spořitelny sahají až do roku 1825, kdy zahájila činnost Spořitelna česká, nejstarší právní předchůdce České spořitelny. Na tradici českého a později československého spořitelnictví navázala v roce 1992 Česká spořitelna jako akciová společnost. Bez mála 5 milionu klientů, které dnes Česká spořitelna má, hovoří zcela jasně o jejím pevném postavení na českém trhu.

Česká spořitelna má nejširší rozsah bankovních služeb v České republice, který poskytuje drobným klientům, malým a středním podnikům, městům a obcím. Financuje také velké korporace a poskytuje služby v oblasti finančních trhů. Vydala 3,3 mil. platebních karet a provozuje nejširší síť kontaktních míst v ČR (cca 1244 bankomatů a 640 poboček).

V roce 2015 oslavil 190 let od založení. V soutěži Fincentrum Banka roku uspěla podvanácté v řadě a získala ocenění Nejdůvěryhodnější banka roku a byla také zvolena Bankou roku 2015.

sídlo: Praha 4, Olbrachtova 1929/62, PSČ 140 00

Banky, které porovnáváme

Air BankČeská spořitelnaČSOBEquabankExpobank CZFio bankaHypoteční bankaKomerční bankamBankMoneta Money BankOberbankRaiffeisenbankSberbankUnicredit bankWüstenrot
Copyright © 2016 Přátelská hypotéka