Srovnání hypoték / Přátelská hypotékaSrovnání hypoték / Přátelská hypotéka
email phone
Srovnání hypoték / Přátelská hypotéka

ČSOB

ČSOB

Československá obchodní banka, a. s.

ČSOB působí jako univerzální banka v České republice. ČSOB byla založena státem v roce 1964 jako banka pro poskytování služeb v oblasti financování zahraničního obchodu a volno-měnových operací s působností na československém trhu. V červnu 1999 byla privatizována - jejím majoritním vlastníkem (od roku 2007 jediným) se stala belgická KBC Bank. Ta je 100% dceřinou společností mezinárodní banko-pojišťovací skupiny KBC Group. V červnu 2000 ČSOB převzala Investiční a poštovní banku (IPB). Do konce roku 2007 působila ČSOB na českém i slovenském trhu. Slovenská pobočka ČSOB byla transformována do samostatné právnické osoby k 1. lednu 2008. Od 1. ledna 2013 uspořádala KBC Group své aktivity na klíčových trzích do tří obchodních divizí - Belgie, Česká republika (zahrnuje všechny obchodní aktivity KBC v České republice) a Mezinárodní trhy.

ČSOB si může dovolit použít označení největší banka v ČR. A to podle největší spravované sumy peněz na českém trhu (bilanční suma ve výši 953 miliard korun).

ČSOB poskytuje své služby všem klientským segmentům, tj. fyzickým osobám, malým a středním podnikům, korporátním a institucionálním klientům. V retailovém bankovnictví v ČR působí Banka pod základními obchodními značkami - ČSOB (pobočky), Era (finanční centra) a Poštovní spořitelna (obchodní místa České pošty).

Sídlo: Radlická 333/150, 150 57 Praha 5

Banky, které porovnáváme

Air BankČeská spořitelnaČSOBEquabankExpobank CZFio bankaHypoteční bankaKomerční bankamBankMoneta Money BankOberbankRaiffeisenbankSberbankUnicredit bankWüstenrot
Copyright © 2016 Přátelská hypotéka